| Велоклуб Українки |
Трипільська культура та оглядові майданчики
Довжина маршруту: 12,9км
1:17
середній час
101
набір висот(м)
2
складність
Опис маршруту

Четвертий маршрут насичений історичним колоритом. Також ми підкоримо кілька схилів із неперевершеними краєвидами. 

Виїжджаємо в напрямку Трипілля. На перехресті, біля магазину, звертаємо праворуч, зменшуємо передачі і їдемо вгору, через 400 метрів беремо праворуч, далі заїжджаємо на вул. Академіка Корольова. Рухаємося ліворуч, потім прямо, далі праворуч. Їдемо прямо, зменшуємо ще передачі й на 90 градусів звертаємо ліворуч. Це одна з найважчих гірок в Обухівському районі: заїхати сюди може не кожен спортсмен. 

Опинившись на вершині Дівич-гори, кожен буде приємно вражений розкішним краєвидом. Частина Обухова, Українка, широкий Дніпро, лівий берег, Трипілля, кручі, а в ясний день навіть Київ, – все це зможемо побачити з висоти пташиного польоту.

Пофотографувавшись із друзями, прямуємо далі за маршрутом. Спускаємося з гори обережно (початківцям рекомендуємо пологу ділянку пройти пішки) тим же шляхом до перехрестя, їдемо прямо, звертаємо ліворуч за мостом через р. Красну (400 м). Доїжджаємо до приватного музею Трипільської культури «Прадавня Аратта — Україна»  на березі Дніпра. Тут зібрано велику колекцію знахідок часів Трипільської культури, а у дворі відтворено двоповерхову хату на зразок тих, у яких колись мешкали трипільці. Біля музею також добре видно Українку, Трипільську ТЕС та Дівич-гору.

Пропонуємо відвідати ще один музей Трипільської культури (але вже державний) та оглядовий майданчик. Проїдемо, ще 300 метрів у напрямку вказаному на карті, повертаємо ліворуч, потім ще раз ліворуч — і ми на фініші. Ходимо музеєм, насолоджуємося просторами Дніпра та обов'язково почастуємося. До Українки вертаємось дорогою. 

 


Просмотров:1258
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz