| Велоклуб Українки |
І нащо нам той світ, коли все під боком
[ 28.06.2012 ]

Ось ви може думаєте, що для того, щоб побачити чудеса світу, треба їхати у якісь віддалені куточки країни або навіть планети.  Я вам скажу, що непотрібно. Або навіть якщо у вас з’являється бажання позмагатися з часом і ви не знаєте де це зробити. Я вам покажу як це зробити.

Як і останні три поїздки на віддалені райони Миронівки закінчувались розділкою на високих швидкостях. Знову ми приїхали за 5 хвилин до електропоїзду і знову були перегони з часом. Але про це пізніше.

І так, Турчино. Ця місцевість знаходиться в 10-15 км від Богуслава. Являє собою ліс, але не просто ліс, а ліс наповнений великою історією. Вікові сосни здіймаються на метрів 20-25 від поверхні землі і створюють колосальні пейзажі. Ці дерева пронизані історією з верху до низу. Стоячи біля них ти відчуваєш їх міць їх вік, що вони тільки не відчули на собі за 200-300 років свого існування. На це варто подивитися.

В принципі на цьому і все. « Чому все?» - спитаєте ви, а тому що часу в нас було дуже мало. Олексій, хотів нас ще звозити до «бобрів», але їх, маємо надію, побачимо у наступний час.

Щодо шляху в мене двоякі відчуття, але більше склоняюся до позитивних. Сама місцевість під Богуславом багата на гори і схили, що дуже може обрадувати гірників. Що негативного, як на мене, я побачив  - це дуже виснажує, якщо поїздка запланована на один день, то подолання цих шляхів дуже негативно сказується на непідготовленому організмі. Ми з Олександрою вже проїзженні, так би мовити, цими шляхами, але все одно по 2-3 дні відходимо від навантажень, але це водночас і КРУТО!!! Розділки з перегонами з часом, по 30 км різнобарвного шляху, 2-3 кілометрові підйоми з градієнтом кутів від 7 до 12%, швидкість, коли так поспішаєш, що 25 км на годину здаються швидкістю равлика і ти зі всіх сил несешся у перед, неважливо, що попереду гора, або схил. Це просто божевілля від котрого, в тебе виробляється  залежність. Якщо Олександру повністю захопив цей наркотик, то нажаль мене в буденності тримає робота, але я кожну хвилинку бажаю зірватись і поїхати знову і знову.

Щодо Богуслава, тут мало розповідей. Треба збиратись і їхати. Це місце де сучасне вжилося в давнє минуле і це виглядає круто. Я вношу Богуслав в список ТОП містечок Київської області.  Там кожен раз є на що подивитись.

В цьому описі я не буду детально зупинятись на деталях, я просто скажу. Це того варте!

Міні-фотозвіт можна переглянути за цим посиланням.

Дякую за увагу.

Автор: Ніколаєв Костянтин

 

Переглядів: 249
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz