| Велоклуб Українки |
Друга "Ранкова кава" знову відбудеться на Майдані.
[ 26.07.2012 ]

  Два місяці йшло на обміркуванням, куди можна б було податися цього разу. Але добре подумавши, я вирішив, як організатор цього травелу, залишити в цьому році його на Майдані. Чому так? Справа в тому, що в минулому році ми так і не змогли відчути атмосферу зовсім іншого Києва, ранкового Києва. Все це із за пізнього прибуття в Київ, коли він вже продрімався і став оживати. Цього разу старт поїздки влаштований на 3 години ранку (для міста Українки), чого по своїй ідеї повинно вистачити, щоб добратися до Києва, і відчути ту атмосферу. 

 Також цього року в цій зустрічі візьмуть учать учасники нашого дружнього клубу Миронівки. Вони теж зацікавились таким незвичним проведенням ранку.

 Програма ранку приблизно звучить так:

 Виїзджаємо з Українки приблизно в пів 4-ої. Буде дещо темно, тому буде час покататися з ліхтариками. Прямуємо до Києва всіма відомою старообухівською трасою. На Видубичах вирішимо як краще підійматися в центр, або по Кіквідзе, або по Печерському підйому. На Майдані відчуваємо атмосферу, п´ємо каву, фотографуємось. Потім проїзджаємо по пустим центральним вулицям, відчуваємо себе як депутати. По бажанню можем відвідати якесь місце де завжди багато людей, а цього разу там їх не буде. Потім не квапливим темпом їдемо на станцію електропотягу і зворотньо вертаємось на електричці.

 Вам така подорож може показатися надто не цікавою, але повірте тут зовсім інше. Тут інша філософія, але вона варта уваги.

 Тому, раді будемо з вами попити Ранкової кави. Зустрінемось о 6-й ранку на Майдані. 


Дякую за увагу! 

Організатор події Ніколаєв Констянтин.


Переглядів: 196
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz