| Велоклуб Українки |
Проведи день без автомобіля!
[ 30.09.2012 ]

З 1995 року 22-ого вересня весь світ відзначає день без автомобіля (Car-free day) . В цей день, люди полишають свої моторні транспортні засоби і намагаються пересуватися по місту використовуючи або власні ноги або велосипед, ролики та ін. Так і велофестиваль до певного часу намагалися проводити ближче до цієї дати і тим самим організатори і учасники цієї події вносили свій внесок у збереження чистоти природи світу. 

У 2012 році дата проведення фестивалю дещо змінилася, але заклик провести день без автомобіля залишаеться в силі. Але головним закликом свята, як із перших часів його існування, залишається назмінним - "Живи активно!". Ми живемо в стрімкозмінному світі, коли не завжди встигаеш за його змінами. Світ змінився і зробив нас дещо ледацюгами. Наше життя стає більш сидячим. Ми вже не ходимо на довгі дистанції, а користуємось різними видами транспорту. Якщо колись для передачі інформації від одної людини до іншої доводилось долати кілометри, то зараз достатньо одного дзвінка або смс-повідомлення для передачі той самої кількості інформації, при чому це можна зробити двома пальцями. Це все набагато спростило нам життя, але воно дещо зупинило нашу активність.А активність - це здорове життя. Тому в жовтні місяці, а саме 14 жовтня, відбудеться фестиваль здорового життя, фестиваль "Живи активно 2012". 

В цей день на набережній міста Українки зберуться велосипедисти з різних куточків області, а може навіть і України. Професіонали, любителі та початківці зможуть прийняти участь у різних конкурсах та змаганнях, на витривалість, вправність, швидкість та кмітливість.  А хто не матиме бажання приймати участь буде мати змогу знайти собі нових друзів і разом з ними влаштовувати велопрогулянуи або велоподорожі.

Також цього року буде проведенний ROLLER-FEST. Який також порадує прихилників ковзанів по асфальту конкурсами та змаганнями у різних дисциплінах. 

Я все таки висловлю думку, що фестиваль у 2012 році, навіть у дещо пізній час проведення, стане одним з найкращих за весь його час існування. 

Тому будемо раді вас бачити 14 жовтня о 12:00 на набережній міста Українки з добрим настроем і бажанням отримати багато позитивних емоцій. 

Жити будемо активно!Інформація для спонсорів та бажаючих допомогти проведенню фестиваля.

Якщо ви бажаєте допомогти або стати сонсором цього чудового велофестивалю, просимо зв´язатися з оргазізаторами свята.

Олександр Сак 

сайт: http://vk.com/id15235463

тел: (093) 902 76 23

пошта: kycheryavuy@bigmir.net


Переглядів: 259
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz