| Велоклуб Українки |
Велобайк 2013. Огляд.
[ 03.03.2013 ]
Автор: Николаев Костантин

Що ж, відлунала перша велоподія цього року, а саме «Велобайк 2013». На відміну від минулого року, експозиція стала більшою. З’явилося багато нових компаній, котрі презентують свою продукцію, але також деякі компанії або «урізали» свою участь, або зовсім не були представлені на виставці. Але це не як не відзначилось на видовищності цього заходу.

Сама виставка стала більш професіонально складена. Експозиційні стенди стали більш організованими. З цього можна зробити висновок, що вело рух у нашій країні по трохи набирає оберти.  Дуже багато нових компаній були представлені на виставці. До нас почали заїжджати  гості з США, Канади та інших невідкритих досі на наших теренах компаній.


Звісно не всім компаніям вдається утриматись на нашому ринку і вони просто згортають масові презентаційні компанії. У цьому році був відсутній такий відомий бренд  велосипедів як  Giant, маємо  надію, що вони просто перенесли свою експозицію на «Велоекспо 2013».  Також у цьому році доволі урізаними стендами були компанії TREK, білоруський Aist та ще кілька брендів.  Можливо це все зв’язано з другою масштабною виставкою «Велоекспо 2013» і просто пройшов перерозподіл бюджетів. Поживемо побачимо.

Український бренд Pride у цьому році значно «піднявся» у представлені продукції. Якщо у минулому році йому був відведений скромний куточок біля стінки, то в цьому році вони «доросли» до повноцінного стенду. Бажаємо їм справжнього розвитку і можливості дорости до гігантів ринку… а також конкурентних і добрих моделей велосипеду.


 Тенденції ринку

Дуже цікавою темою останніх років  у вело індустрії та вело культурі є напрямок просування вело продукту.  По-перше цінова категорія стає на стільки щільною, що можна знайти велосипед на будь-який гаманець, починаючи з 2 тисяч гривень і закінчуючи ціною у 100 тисяч гривень. Ось такими цінниками виражаються технології.


 По-друге технології , а технології плигають все далі і далі. Якщо раніше всі змагались між собою, хто зробить найкращу раму та краще розмалює велосипед. То зараз пішла тенденція, хто краще встановить електроніку у велосипед. Велосипеди з допоміжною електротягою, на мою думку, це майбутнє. Не хвилюйтесь, повністю механіка нікуди не дінеться, але так сказати велосипед 2.0 стане таким же звичним видом транспорту, як і звичний для нас велосипед на повній механіці. Але це все ще не близьке майбутнє, ціна Велосипедів 2.0 починається з відмітки у 30 тисяч гривень і закінчується за ціною хорошого європейського седану. 


Компакт велосипеди, або сіті байки, теж намагаються знайти свого споживача, заманюючи, мобільністю і розмірами такої чудо машини. Хоча ціна у тисяч 5 гривень може лише спокусити на купівлю заможне населення, котре бігає по місту, роблячи свою працю.


Кількість крузерів в цьому році був представлений стендом Electra,  одною моделлю марки Felt, а також саморобним апаратом.


 Ну і як завжди, чим можна завоювати покупця, якщо всі відомі технології давно встановлюються майже на кожному 2-гому байку, а саме вражаючим неповторним дизайном. В цьому році перлину цієї першості отримав трансформер від компанії  KTM (з мотоциклів на велосипеди) під  назвою Rartchet. Поєднання технологій мотобудування та велобудування зробили цей МТБ технікою майбутнього.


Кращий жіночій дизайн відаємо велосипеду квітці від компанії Electra, вони завжди вміли відтворювати класику на своїх творіннях.


Цього разу не було представлено королеву шосейних велосипедів Giant Trinity, але окрім неї з’явилися непогані конкуренти з сторони компанії Fuji, Comanche та Corrando .


 В залишку

Веловиставка справила враження великого тюнінг авто шоу, на котрому кожна тюнінг компанія намагається представити найкращу модель. Так і ця подія вражала своїми барвами і кольорами, від велосипедів до аксесуарів для велосипеду. Також вагомим бонусом для відвідування є можливість придбання представлених товарів зі знижкою у 10%. Тому у 2014 році не забудьте приїхати на це свято велосипеду і можливо скупитися для початку нового сезону, або і нового цікавого активного життя.

P.S.

Бал відкрито. Тепер чекаємо «Велоекспо 2013», що пройде у МВЦ «Броварский» з 13-17 березня. Та і велосипед вже слід на повітря викачувати. Сезон відкрито. Поїхали!

 

Переглядів: 1012
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz