| Велоклуб Українки |
БайкЕкспо 2013. Погляд новими очима.
[ 07.03.2013 ]
БайкЕкспо є більш серйознішою виставкою ніж Велобайк. Чого лише вартий підхід організаторів до цієї події. Рекламна кампанія трьох суміщенних виставок (БайкЕкспо, АктивСпорт, Мотобайк) триває вже з лютого. Мабуть не було таких поціновувачів, котрі б не зустріли хоча б один раз плакати по цю подію, або не побачили по ТВ рекламний ролик. Вже така річ говорить про те, що організатори зацікавленні у великій долі відвідувачів виставки.
 
Ті хто реєструвався для отримання безкоштовного запрошення. Мали змогу отримати окрім самого запрошення, безкоштовний буклетик події, котрий був  надісланий по пошті. Поки що, нажаль, Велобайк таким не може похизуватися. Це, звісно ж, дрібниці, але з дрібниць складається певне враження про певний продукт, в даному контексті про, виставку.
 
Так як для мене, автора статті, це буде перше знайомство з цим заходом. Тому мені буде важко порівняти з дійством минулого року, але випала гарна можливість порівняти дві подібні події на нашому ринку велотоварів. Поки що, у рахунку веде БайкЕкспо з її підготовкою і ставленням до потенційних відвідувачів.
 
То ж залишилось почекати зовсім небагато. А саме з 14 по 17 березня у МВЦ "Броварський" кожен зможе стати учасником цієї велоподії.
 
 
Переглядів: 288
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz