| Велоклуб Українки |
Велодень 2013. Стало краще?
[ 29.05.2013 ]
Автор: Ніколаєв Костянтин

Кожен відданий справі велосипедист знає, що його «професійне» свято припадає на останню суботу травня,так званий Велодень. Саме в цей день усі прихильники велосипеду збираються разом, щоб гуртом відсвяткувати і дати про себе знати усім оточуючим.

Не перший рік Європейська площа Києва в дообідній час окуповується велосипедистами з різних куточків столиці та прилеглих міст і нагадує «культурний день ВДВ».

Мабуть це єдина можливість в році коли, можна побачити майже всіх дійсно закоханих у велосипед людей, завести нові знайомства та побудувати цікаві плани на вело сезон, а також потрапити у телевізор або у газету:)

Цього року хлопці з Ukrainka bike team зібралася у дуже скудному складі. Не будемо афішувати осіб, але хотілося бачити більше прихильників на цьому святі саме з Українки.

Як завжди підтримали нас ВелоМиронівка, яка теж отримала втрати у своїй групі. Як би не було, але нас назбиралося 8 чоловік, котрі завжди були обома руками ЗА поїздки на Велодень.

Погода в цей день була дуже складна. Вранці було доволі холодно, а в день стояла спека. Також цей день був оголошений штормовим по території України, тому і нашу місцевість охопив значний вітерець.

За планами організаторів колони збирались на певних місцях о 9:00. Наша точка збору, традиційно, була біля Виставкового центру в Голосіївському районі. Ми як завжди тримали маршрут від з.ст. Київ-Московський через Московську площу, Голосіївський парк і до самого Виставкового центру.

Прибули, як завжди, вчасно. Трохи здивувала картина по приїзді, бо на місці збору знаходилось від сили з десяток велосипедистів, але все змінилось через певний час, коли їх стало доволі багато.

В 9:30 ми вирушили у напрямку Європейської площі. Як завжди все було організовано і красиво.  Водії переважно спокійно відносились до пробігу. Лише один «красень» відзначився на Jeep Cherokee, але Бог йому суддя.

По приїзді всі почали собі шукати місця відпочинку і спостерігати за прибуваючими колонами. В цьому році значно побільшила кількість учасників. Європейска площа ледь ледь вміщала усіх велосипедистів. Як потім з’явилася цифра у деяких ЗМІ від 7 до 10 тисяч учасників.

В цьому році маршрут вело колони пролягав від Європейської площі до Троїцької площі (НСК Олімпійський), тому колона не зустрічала колону. Ніби то і місце гарне знайшли, але на відміну від минулого року було трохи нудно.

На Троїцькій площі по трохи з’їжджалася колона і навіть така велика площа мала труднощі для пересування. На самій площі люду пропонували конкурс-лотерею, по виданим кожному номерками. Також проводився велодрагрейсинг. Але все одно на довго все це людей не затримало майже через 20хвилин всі просто стали розїзджатися. А все це по тому, що просто не було що там робити. Звісно організатори як завжди проробили велику роботу, але, мабуть, все повинно якось не так закінчуватись, чи може я не правий?  

Та це все дрібниці, ми все одно знали, що робити далі. Підібравши на Майдані Рясного Рому,ми попрямували у напрямку Музею ВВВ. Де традиційно влаштували відпочинок на місцевій галявині, звідки відкривався краєвид на лівий берег Києва.

Цього року ми не запланували додаткових заходів і просто вирушили своїм ходом Українки. Через вітер дорога була важкою, але всі добралися до Українки вдало.

Що ж, Велодень закінчився, а літній вело сезон тільки починається, тому всім цікавих подорожей і переможних стартів. Everybody  let’s go!


Переглядів: 379
Copyright Велоклуб Українки © 2019
Хостинг від uCoz