| Велоклуб Українки |
БайкЕкспо 2014. Огляд.
[ 17.03.2014 ]
Автор: УВК

   Коротко про загальне. Неспокійна ситуація в країні так само і сказалася на першій веловиставці цього року. На відміну від ВелоБайку дата проведення не була змінена і тим самим незвично для себе відкрила велосезон. Та нажаль позитив на цьому і закінчився. Порівнюючи минулорічну виставку, зразу було помітно зменшення стендів, а також майже відсутність маленьких павільйончиків. Короче кажучи, присутні були лише основні гравці на нашому ринку. Тому щось нове написати про виставку нажаль не вдасться. Порівнюючи запрошувальний буклетик, надісланий поштою за два місяці до виставки, на кількість запланованих представлених брендів, то можна зробити висновки що деякі просто відмовились від участі. Сама виставка ні чим цікавим не відзначилась.

   Основним помітним стендом цього року був компанії «Veliki». Всі знають що вони почали з прокату велосипедів, а зараз вже почали і велосипеди складати.  Візуально вони ничім не гірші за своїх старших братів, залишилось дізнатись від користувачив про технічний стан цих новоприбульців.

   Також, я вважаю, головним недоліком веловиставок - це подача стендів. Вони одноманітні і робити на них цікавий фоторепортаж складно і  наваіть нема бажання. Цього року креативно до цього підійшли вище згадані «Veliki » і магазин «ВелоОнлайн».  Нажаль усі інші стенди нагадували магазини без даху…фє!

   Якщо минулого року в мене була «манічка» знайти найдорожчий та визначити найкрасивіший велосипед, то цього року це не мало ніякого сенсу, однак один велосипед був особливим.  До речі, минулий рік був масовим на представлення електросипедів, однак цього року їх не було взагалі, окрім одної фірми. Пропущу свої думки на те, що зараз якісні не китайскі електросипеди українці не готові купляти за позахмарні 50-100 тисяч гривень. Тому слава нашим фізичним силам! :)

evel bike

   Отож про особливий велосипед. Компанія «Evel» в своєму скромному павілйончику представила майбутнє велосипедів, а саме електросипед…. хоча може вже і електроцикл. Нажаль кордони стераються між такими транспортними засобами як велосипед і мотоцикл. Ох, це майбутнє!

   І на останок. Цього року МотоБайк трохи переїхав на літо, залишивши своїх скормних друзів «БайкЕкспо» і «АктивСпорт» сумувати одних у величезному павільйоні МВЦ і нажаль виставка не було наповнена цікавим контентом, кажучи мовою інтернету. Хочеться вірити, що це лише із-за ситуації в державі і наступний рік буде більш ударним на наповнення. 


Переглядів: 520
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz