| Велоклуб Українки |
Тест-драйв траси
[ 31.03.2014 ]
Автор: Ніколаєв Костянтин

   Неділя на відміну прогнозам синоптиків видалась сонячним і теплим днем. І ніякі примхи погоди не перешкоджали запланованому виїзду на тест-драйв певної спецділянки для перегонів. 

   Усі зацікавленні прибули на місце зустрічі і всі разом вирушили до старту траси. Старт знаходився у лісі, неподалік званої народом "Черепахи". Для учасників була запланована спецділянка лісу в 6 км протяжністю і мала в собі повний набір різних дорожніх покриттів, окрім асфальту. Це була і лісова стежка, і пісок,і гравій, і навіть кам`янисті  ділянки. Окрім цього сам рельєф траси мав добрий набір як підйомів так і зпусків. Єдине, що бентежило, як би не проколотись серед лісу і з "усмішкою" тягнути ровера додому. Але на щастя всі залишились цілі та здорові.

   Трасу подолали всі. Хтось вирішив викластись на свої можливості, хтось (наприклад, як автор) робив розвідку траси і викладатись на 100% не наважився. Однак задоволеними залишились усі. Приїхавши на фініш, який знаходився біля залізничого мосту біля станції Таценки. Віддихавшись і відкашлявшись хвилин десять усі гуртом вирушили у зворотньому напрямку по цій трасі і все своїм темпом доїхали до старту перегонів. 

   Потім були чай і печиво, та плани на повторення цієї викатки.

Переглядів: 249
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz