| Велоклуб Українки |
Велобайк 2015
[ 28.02.2015 ]
Автор: ВКУ

Сьогодні, ще не по-весняному похмурий день, 27 лютого було відкрита виставка «Велобайк». Площа виставки з кожним роком все скорочується и скорочується. Ще трішечки, і буде стояти один павільйончик на вулиці, де вміститься весь представлений асортимент. Нажаль жарти тут не до чого, бо всі прекрасно знають по якій причині таке скорочення і представників і вело компаній відбулося.

Основна тенденція. Якщо раніше я тут записував напрямки просування велоринку в Україні, то сьогодні я напишу про нервові конвульсії. А тенденцією стали ціни. Так як наш велоринок повністю і в основному відштовхується від «зеленої» валюти, то в зв’язку з нереальними коливаннями курсу ціни виглядали так: в доларах, «станом на певне число» в гривнях, відсутність ціни і т.н.

З виробників постояльців як завжди був представлений Scott, Comanchie, Ghost, Author, KLS, BBB, Bigfish (неточно).  Всі інші або другий чи третій раз з’являлися на виставці або дебютанти .

Velobayk2015

Скот  (Scott ) поділився новою електро моделькою на «бо шевських» складових. Дуже гарно виглядає але і вартість у 140 тисяч теж вражаюча.

Шосе-машин було перерахувати по пальцям, звісно ж, зараз такі часи, що дорогі шосейники не кожен може собі прибрати. Швейцарська Бі Ем Це (BMC) дуже крута фірма і навіть вони виставили скромний павільйончик, на котрому представили один дорожній варіант і один шосейник під розділку. Крутий апарат! Також вражаючий розділ очник привіз вищезгаданий Скот.  Тому цих карбонових монстрів з головою насолодитися витонченими аеродинамічними формами.

Гоуст  (Ghost) Привіз свої традиційні «каруселі» з новою і старою колекцією велосипедів.

Як завжди також була наповнена різними вело аксесуарами  і приладдям, однак ціни були над високими.

На кінець. Велоринок переживає не кращі часи, буде прикро якщо він втратить дійсно хороших гравців, але хороший і сильний два різних поняття, тому залишаться сильніші. Але кожна складність може породжувати нові бізнес ідеї в тому числі і вело індустрії. Цей «Велобайк» викликав певний смуток, але чекаємо середини березня з «Байкекспо», а там будемо робити висновки. Я думаю, що зараз просто більшість вирішили зосередитись на одній, більш розкрученій, виставці. Тому залишилось дві недільки і нас чекає дійсно весняна виставка.

Переглядів: 251
Copyright Велоклуб Українки © 2019
Хостинг від uCoz