| Велоклуб Українки |
Коротко про БайкЕкспо'15
[ 06.04.2015 ]
Автор: ВКУ

Із запізненням, але кілька слів про другу  виставку велопродукції в сезоні.

Перше, що я подумав, як тільки зайшов у павільйон, це реальна велотусовка. БайкЕкспо з повною завзятістю перетягнув на себе лаври головної веловиставки сезону. Звісно, що це пов'язано з тим, що івент проходить з МотоБайком і АктивСпортом. Це означає і більшу кількість відвідувачів, і платоспроможність в них значно вища, а з останніми подіями в нашій економіці, велосипед став не дешевою розвагою. Тому всі представники компаній це розуміли і основною площею для презентацій обрали саме це місце.

В загальному плані експозиція була дуже насичена і різноманітна. Були представлено безліч торгових марок велосипедів так і аксесуарів. Туристичний сегмент теж був плавно поєднаний з велосипедом і кількість продукції для велотуризму радувала око.

Десь років два назад, я писав що основним трендом на той час, був електрофікація велотранспорту. На щастя часи пройшли, та і ринок зараз кардинально змінився, і основним трендом зараз є "ціна-якість". Тому серед іменитих торгових марок, були представлені і меньш відомі або зовсім молоді компанії.

В Україну з власним стендом повернувся Giant. В цей раз він показав сегмент шоссе-трек, а головний акцент зробив на рамах велосипеда.

Основну частину експозицій завжди займали веломагазини, тому їхні експозиції були схожі на те, що зараз у попиті. Згідно з їх продукції можна робити висновок про те, що є зараз у попиті.

Також виставку не оминули різні велопроекти, такі як: "Race horisont park" , Київська сотка, Проект муніціпального велосипеду та ін.

Для відвідувачів були сконструйовані мінівелотрек, рампа, тріал-майданчик, де кожний охочий міг спробувати свої сили, або просто розважитись.

Описуючи Велобайк, я був песимістично налаштований на перспективи нашого ринку в цьому році. На щастя я помилився, а це означає, що навіть на зміну цінової політики велосипед буде жити.

Переглядів: 189
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz