| Велоклуб Українки |
Велодень
[ 02.06.2015 ]
Автор: ВКУ

Цього року велодень співпадав з святкуванням дня Києва і цим самим загачував і без цього багатий на події уік-енд. Традиційно свято велосипедистів співпадає з міжнародною велогонкою Race Horizont Park Kyiv. Після примх погоди минулого року, всі учасники молились на гарну, бажано теплу і сонячну, погоду. Однак прогноз погоди змінювався по пару разів на день і всім залишалось лише чекати.

Цього року велолюбителі Українки склали компанію велолюбителям Обухова і в підсумку набрала аж 10 учасників, що вже викликало позитив у постійних учасників цього свята.

Як завжди шлях на велодень прямував через традиційні місця, які немов неписані правила, або краще сказати, як обряд перед гарним велоднем. Цього року дуже стало помітно, що кількість учасників дещо менша ніж у пікові роки, однак це чисто візуальний погляд і більш точну інформацію можуть дати лише джерела котрі займаються підрахунком.

Також цього року велодень повернувся до свого традиційного місця збору на Європейській площі, рік назад він проходив на Софіївській площі у зв'язку з наслідками подій на Майдані. Однак цього року площу повністю не перекривали і для учасників був виділений певна територія. Велодень як завжди пройшов  стандартному варіанті: збір колон, загальний проїзд по центральним вулицям, групове фото. В минулому році колону відправляли в парк Дружби Народів у, так зване, місце тусовки і тому маршрут туди принаймні був довшим і якось розбавляв традиційний "набір заходів" велодня. До речі, ця незмінна "класика" без певного видозмінення з часом починає втрачати інтерес у її учасників і тим самим стає причиною того, що учасників меншає. Але все це сказано про офіційну частину. Наші ж пригоди тривали далі.

Після того, як всі ми проїхали святковою колоною, наша дружня компанія вирішила не гаяти час і прямувати далі. А шлях наш прямував  через Поділ, де ми зробили фуд-стоп і прикупили з собою, і на Труханів острів. Шлях наш був легким, аж поки ми не натрапили на будівельний майданчик на почтовій площі, де нам прийшлось трохи поскакати по вузьким сходам. Невеличкий Форт Буаяр викликав купу емоцій.

До речі, на самому острові є початок велодоріжки до масиву Троєщина, нещодавно відкритої для велосипедистів міста. Однак, як показала практика, досі не вирішена проблема з рухом автомобілів на острові, бо через неї вже траплялися неприємні ситуації автомобілістів і велосипедистів.

На острові ми вирішили перевести дух на пляжі з видом на Поштову площу. Стали глядачами регати на кубок Києва і милувалися краєвидами схилів міста. По традиції останніх років ми жодного разу не досиджували до електропоїзда і вирушали додому своїм ходом, однак цього року в нашій компанії були недосвідчені учасники і наші дистанції виявилися їм важкуваті. Було прийнято рішення змінити традицію і їхати електричкою. Прийняли рішення їхати з Караваєвих Дач, тобто з кінцевої, як потім стало зрозуміло було вірним рішенням.

Електропоїзд став для всіх ще одною яскравою подією. Як знають часті відвідувачі цього виду транспорту, кожну суботу в Києві проходить базарний день і частими учасниками цього "базар day" є баби з візками на миронівському напрямку. Щоб їм повернутись назад з цього "свята" вони використовують ту ж саму, єдину в вечірній час, електричку що і ми. Тому прийшлось нам не легко. Вагон був завалений нашими "конями", а потім ще і візками, котрі унеможливлювали вільний і безпроблемний вихід з потяга. Купа народу і купа нас. Однак ми побили всі можливі рекорди по вивантаженню дев’яти велосипедів через візки і менше ніж за хвилину звільнили себе від потягу.

В Українці ми всі разом зібралися дружньою компанією за столом і смакуючи пінне ділилися емоціями, історіями та планами на майбутнє.

Дякуємо друзям з Обухова за компанію, було цікаво і весело. Маємо надію на майбутні спільні івенти. Дякуємо також погоді, за всього три краплі дощу і без постійно палючого сонця.

Ну і на кінець, з початком літа!

Як ми мокли під дощами в минулому році можна знайти тут.

 

Переглядів: 236
Copyright Велоклуб Українки © 2019
Хостинг від uCoz