| Велоклуб Українки |
Київська сотка. Вступ.
[ 23.06.2015 ]
Автор: ВКУ

Велоклуб починає цикл статтей про такий вид змагання, як "сотка". Де ми розкажемо, що собою являє сотка, як у ній прийняти участь і як оптимально підготуватись.

І так "Сотка" - це дистанція веломаршрута в 100 км з певною похибкою ±10 км., котрий треба подолати за певний час. Кожний учасник має свою категорію на змаганнях. Переможцем вважається перший приїхавший до фінішу. Однак, переможцем зазвичай вважають всіх, хто подолав цей відрізок дистанції. Маршрут змагань складається в основному з шоссейних доріг різної якості покриття. По маршруту влаштовують контрольні пости, де фіксується сам учасник та його проміжний час. Пости в основному служать певними зонами відпочинку і частування, де можна перепочити і набратись сил. Звісно це можна робити і між контрольними пунктами, але гарячого чаю в полі тобі не нальють. Організатори самі вирішують кількість цих постів, в Одесі їх п'ять, в Києві їх два. Сотка проходить по дорогам з частково обмеженим рухом, а тому їхати відносно безпечно.

На даний час сама знаменита сотка прописана в Одесі. Вже більше двадцяти років Південна пальміра приймає близько півтори-дві тисячі учасників зі всієї країни і навіть за кордону. Цей івент стає, неначе, головним святом на початку квітня міста Одеси. Довгий час Одеська сотка, була єдиною у своєму роді, з таким потужним організаторським підходом. Однак минулого року столиця, наче грім серед ясного неба, влаштувала свій подібний івент. Нажаль, ми про неї занадто пізно дізнались і не змогли знайти часу, щоб побувати на ній. Судячи по підходу і презентації цього заходу, він теж хоче заявити себе як івент на рівні Одеського. Місто Лева теж не пасе задніх і влаштовує свій варіант сотки, однак поки все промо обмежується соц. мережами і спеціалізованими сайтами, тому ми в очікувані хоча б власного сайту, де на пряму можна дізнатись буде всю необхідну інформацію.

Якщо так буде все рухатись і інші міста заявлять про свої заходи, то тихенько стискуючи кулачки, можна сказати, що це може перетворитись у таку собі серію гран-прі, чого ми так чекаємо. Так це буде чи не так, покаже час. А наразі нас чекає Київська сотка яка буде проходити 6 вересня.

Детальну інформацію можна дізнатись на сайті http://velo100ka.kiev.ua/ .

Також на цьому сайті є розділ реєстрації, де можна подати заявку на участь.

Це задоволення не безкоштовне і має свою ціну. До 30-го червня вартість складає 270 гривень, з 1-го липня по 31-ше — 350 грн., а за місяць до старту аж 450 грн.

В наступній статті ви дізнаєтесь, як краще готуватись до сотки і чому вона варта цих шалених грошей:)

До наступної зустрічі!

Переглядів: 207
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz