| Велоклуб Українки |
Київська сотка 2015!
[ 09.09.2015 ]
Автор: ВКУ

Від автора: " Кожний грьобаний раз, коли проходять ці кляті сотки, обов'язково повинен ідти дощ. А бажано великий і цілий день. І неважливо, чи то Одеса весною, чи то Київ. І саме цікаве в тому, що ця їб*ча погода повина спаганитись саме в день проведення події, а до цього чи після все ок......*%#!!!"

Ну а загалом все було майже добре:) А тепер по порядку про "столичну".

Цей івент з самого початку налякав більшість ціною. Реєстрація в залежності від терміну подачі заявки коливалась від 270 до 450 грн. Виникало питання, а що за ці гроші кожен отримає. А отримали таке: Номер на кермо, чіп до нього, номер паперовий на одяг, футболка івенту, еко-сумка івенту, пачку печива, рем-набір для коліс. В когось бачив наклейки з номером, однак мені не дісталося. Короче, той хто раніше оплатив, сильно не програв.

Як завжди буває, виникають певні обставини, які кардинально можуть змінити план. Саме такі "пригоди" випали на долю організаторів. Як ви всі знаєте, а хто і нюхав, в київських околицях горіли торфяники і ліс, а ще і погода радувала своїм сонцем і пеклом у +34. І так воно горіло, що шкідливим димом затянуло все навкруги. Наше доблєсне СЕС зауважило, що якщо зі смогом нічого не вирішиться вони накладуть вето на проведення і прийдеться перенести змагання. А саме веселе було те, що своє рішення вони повинні були сказати за день в обід. Гості з інших міст були "восторге" з купленими білетами на руках. На щастя проблема вирішилась, але появилось неожидано нова біда - чиновники. Короче вони так хотіли нагородити переможців, що аж немогли почекати зайвий час, ну звісно виборча компанія вже ж стартовала. І від запланованого 9-ти годинного старту, ми отримали 8 ранку старт. Я навіть не хочу думати, яки думки були у Одеських і Харківських гостей, однак і цю лажу організатори взяли у свої руки і погнали транспорт, щоб їх швидче доправити на старт.

До речі старт був поділений на 3 групи. Перша - це шоссейники і профі, друга - мтб, атретя - таке інше. Тому це дало змогу розділити швидкісні групи і уникнути дибільних зіткнень, які часто можуть виникати.

В плані організації дорожнього руху, організаторам повага, зупиняти або блокувати дурний київський трафік то треба яйця. За всю дистанцію не виникло жодної неприємної ситуації з автомобілістами.

А от з організацією харчувально-питних піт-стопів треба попрацювати. Два ледь помітних КП це замало. Видно було як після 50 км люди стали шукати де можна зупинитись, щоб перекусити і відпочити і це носило массовий характер. Я у свою чергу, такий весь розбещений одеським розмахом блок-постів, думав, що палатка з водою, то свого роду проміжний КП, а тут тобі нє, як виявилось. Та і сам асортимент підкачав:яблука, банани і печиво, ну і вода. А чаю хотілось капець як. Одеса завжди поїла чаєм хоч жарко, хоч холодно. Однак сам собі зауважу. Там сотка іде як свято для всієї сім'ї. В Києві воно позиціонує як змагання, для профі і досвідчених любителів. Тому кожний досвідчений велосипедист бере з собою необхідний запас провізії і розраховує на нього.

Сам маршрут сотки в цей раз видався спринтерським, майже рівнинний шлях і тому великих проблем мало не виникати. Покриття теж порадувало, майже хороше. Швидкість трималась рівно і небуло стрибків від 30 до 10, образно кажучи. Це в свою чергу убабахало мего темп. Однак, як це буває, під кінець стало все на свої місця і швидкість опустилась до 15-20 км/год.

Фініш учасників знаходився у парку КПІ. Де супер сучасна система таймінгу фіксувала час і надсилала смс з часом і зайнятим місцем. Також вручали супер круті медалі.

Загалом, якщо б не примхи природи, то все було добре. Враховуючи, що це друга сотка, то організація супер. Хочеться побажати цьому проекту існувати і розвиватися далі, ну а ми по можливості раді будемо попасти сюди знову.

P.S.

Від Українки на свято потрапило двоє це автор і Олександр Сидоров.

У Саші загальний результат:

4:40 - в категорії МТБ він 218 - у своїй віковій 73-й. Дуже непогано проїхав, за участь йому "респект"

У мене:

4:19 - 178 місце - і у віковій я 58-й. Сам себе привітаю:)

 

 

Переглядів: 320
Copyright Велоклуб Українки © 2019
Хостинг від uCoz