| Велоклуб Українки |
2016. Огляд.
[ 07.01.2016 ]
Автор: ВКУ

Любі друзі, вітаємо вас зі святами і новим велосипедним роком!

Минулий рік став багатий на велосипедні події, на які не завжди була можливість потрапити. Однак для цього є 2016-й рік і в цьому релізі ми покажемо події,де вам потрібно побувати.

Не будемо приховувати власну прихильність до 100 кілометровок, бо на нашу думку це така річ, в котрій ти себе перевіряєш на міцність зі всіх сторін. Та цей рік подарував і другі направлення такі як вело-квести і просто вело-тусні.

Вело-квести і раніше зустрічались на нашому шляху у виконанні дружньої «Вело Миронівки», в минулому році благодійний квест організувала Одеса. Від творців Одеської Сотні був створений класний івент. Нажаль наші можливості обувати на ньому звелися до нуля.

Вело-тусні у Києві і в інших містах вже проходять 3-й рік поспіль. В Києві за організацію відповідала Електра Клаб і з ними було круто і яскраво.

Тож, почнемо наше прев’ю:

ВелоБайк

[ 26-28 лютого ]

Місце проведення: Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

На вулицях сніг, а всі велосипедисти вже штурмують ЕкспоПлазу у пошуках велосипедів і аксесуарів, а також знайомляться з новинками провідних і не дуже виробників велосипедів і обладнання. ВелоБайк закриває собою сезон зимових знижок і тому це остання нагода побалувати себе чимось за зниженими цінами.

 

Байк Експо

[ 11-13 березня ]

Місце проведення: Київ, МВЦ  (м.Лівобережна)

Основний виставковий захід. Тут збираються кращі і не тільки велосипедисти, але і мотоциклісти і взагалі спортсмени. Сотні різних велосипедів, десятки презентації, різні змагання і купа сувенірів – це Байк Експо.

 

Night ride

[ кожна ніч суботи ]

Місце проведення: Київ, визначають організатори

Ці навіжені і цим класні люди навіть зараз у сніг катають кожну суботу на своїх двухколісних по вулицям Києва. Це Найт Райд, крихітко! Нестандартний і тим самим крутий івент. Сотні велосипедистів обкатують вулиці Києва, коли він спить. Тут не пояснити в чому кайф цих райдів, тут треба приїхати і відчути.

 

Одеська сотня

[ 9 квітня ]

Місце проведення: Одеса, парк Шевченка.

Не будемо багато писати, в наших новинах багато чого сказано про це свято квітня. Сімейне свято спорту і просто розваг на велосипеді. Найкращі краєвиди Одеської області, море і просто весна. Тому швиденько реєструємося, купляємо квитки на потяг, отримуємо від нас консультацію і ми вас чекаємо в Одесі.

 

Велодень

[ 21 травня ]

Місце проведення: Київ, Європейська площа

Це як Різдво, коли збирається вся родина. Так і Велодень, коли збирається вся родина. Десять або двадцять тисяч велосипедистів на одній вулиці. О так, це Велодень!

 

Літо

[ 1 червня – 31серпня ]

Місце проведення: самостійна робота

Кожен велосипедист знає, що кращий івент року це літо. І головне в ньому, щоб так накататися, що попа від сідла чекала зиму, щоб відпочити від літаJ

 

 

Київська сотня

[ вересень ]

Місце проведення: Київ

Поки всі чекають на слово організаторів в здійснені сотні 2016, ми вже чекаємо на неї. Київська сотня більше орієнтовна на спортивну складову, це не сімейне свято. Однак від цього бажання притопити по педалям не відпадає. Ми брали участь і ми вже полюбили її.

 

А тепер списком те куди ми будемо намагатися потрапити і радимо вам: Вінницька сотня, Хмельницька сотня, Велоквест «Прайм Тайм», Львівська сотня. І це не все, далеко не все.

Тому готуйтесь! 2016-й прийшов!

Переглядів: 227
Copyright Велоклуб Українки © 2019
Хостинг від uCoz