| Велоклуб Українки |
Київська сотка. Підсумки.
[ 17.09.2016 ]
Автор: ВКУ

Цього року захід зібрав майже в два рази більше учасників. Зареєстрованих система нарахувала аж 835, додатково в день змагань було видано ще кілька десятків номерів. І того маємо близько тисячі. Це дуже велика кількість і для організації всіх і всюди потрібно підходити, ще більш відповідально.

Запланований на дев'яту годину старт, трохи затримався, однак барабани застукотіли і гонка почалася.

Як і той рік, всі були розділені на категорії: основні- шоссе,мтб та інші велосипеди.  Також усі учасники були поділені на вікові і гендерні під категорії. Цим самим шанси перемогти і отримати своє призове місце мали всі. Наприклад жінки за 60 мали лише одну представницю, яка і стала переможцем у своїй категорії, незважаючи на час подолання маршруту.

Траса в цьому році де що була змінена, однак загальний малюнок залишився таким же. Цього року прибрали майже Житомирське шосе, і маршрут став дещо насиченішим. Вся дистанція підпадає під категорію швидких. Бо на всьому маршруті не було зовсім крутих і довгих підйомів. Тому хто міг, гнав на всіх едалях.

Покриттю дам 4 з 5. Дорога була хорошою, легко їхалось. Була ділянка з грунтом і, я так думаю, для шоссерів вона стала сюрпризом, але і в нас повинно бути трошки “Париж-Рубе”.

В цьому році покращення було і з пунктами харчування, нажаль не порахував, однак розташовані були грамотно і як по мені їх було вдосталь.Організатори з полісменами добре підійшли до організації дорожнього руху, тому їм велике спасибі за без проблемне пересування. Водіям теж спасибі, за терпіння і порозуміння.

Фініш був на головній Алеї КПІ, біля парку. Прибувших нагороджували пам’ятними медалями.  Ті хто бажав, на фініші міг отримати гарячий чай з печивом. Перед оголошенням результатів, на площі заспівала рок-група виконавши свій репертуар.

Нагородження переможців дещо затрималось через не співпадіння електронних і фактичних результатів. Однак учасників нагородили і всі майже залишились задоволеними.

Звісно були деякі прорахунки, наприклад з футболками чи медалями, однак організатори всіх “обділених” реєстрували і пообіцяли вручити “чесно заработаное”

Чекаємо наступного року 4-ту Столичну і вже змащуємо підшипники для кращого ходу.

 
Переглядів: 134
Copyright Велоклуб Українки © 2018
Хостинг від uCoz