| Велоклуб Українки |
Ukrainka bike team відкрила сезон!
[ 23.02.2014 ]
Автор: ВКУ
   Саме 22 лютого, у суботу, сталася подія відкриття офіційного велосезону в Українці. Хоч день і не дуже балував хорошою погодою, але все ж таки і не засмучував проливним дощем або снігом. Тому велосипедистам було часу насолоджуватися поїздкою, а не відволікатись на примхи погоди.

   На відкриття зібралися вісім любителів велосипеду, і навіть доволі прохолодна погода і імовірність дощу не відбила бажання у присутніх кудись сьогодні податись. А податись вирішили у Трипілля, а далі на верхню Обухівську дорогу. У Трипіллі всім було цікаво побачити блок-пост на мосту річки Красне, на якому тримають варту і захищають путь від усяких некомпетентних, які їдуть у напрямку Києва. 

   Після невеличкої екскурсії колона попрямувала до магазину, де був взятий стандартний набір для пікніка і всі гуртом вирушили на знаменитий Трипільський підйом з двома різними ділянками у 10 і 12 відсотків підйому гори, до речі ця ділянка входить у маршрут "Поля і Озера" ВелоМапи Українки. Після того як останній велосипедист, нарешті, добрався до вершини, наша колона рушила у пошуку гарного місця для пікніку. І через кілька кілометрів натрапила на чудову бесідку з дерева, де і вирішила зробити зупинку.

   Незважаючи на короткочасні прояви дощу компанія тепло і весело вела розмову про сьогодення, про плани на майбутнє, про життя і як у цьому житті гарно жити незважаючи на всі ті неприємності котрі нас оточують. 

   Вже вечоріло, і було прийнято рішення про повернення додому, частина велосипедистів вирушила до Українки через Обухів, а ті хто не хотів витрачати багато сил, повернулися зворотнім шляхом і коли вже стемніло всі дружно зустрілися в Українці і тим самим офіційно "закрили відкриття".

   Велоклуб Українки всім присутнім висловлює подяку за прояв активності! А решту закликає до відкриття власного сезону! Все, велосипедний 2014-й почався!  
Переглядів: 343
Copyright Велоклуб Українки © 2019
Хостинг від uCoz