| Велоклуб Українки |
Главная » Статьи » Другое

hhgjgj

Пильнуючи за учасниками і потім вдивляючись у їх результати, порою приходиш у шок. На вигляд кволеньке дівчисько, яке з виду, мала б і не доїхати до фінішу, насправді на своєму незмащеному конику умудряється "зробити" тебе на годину, а то і дві. Це я вів до того, що фізично ви здатні на більше ніж психологічно настроєні. Тому головне вірити в себе і не дати здатись на всьому відрізку дистанції. Коли позаминулого року Ukrainka bike team, вперше поїхала виступати на сотню, ніхто не знав як правильно долати і це потім привело до того, що певні наші хлопці хотіли зійти на половині дистанції, бо було морально важко і вже покидали сили. Однак зібравши себе у кулачок, вони доїхали до фінішу.

Друга психологічна проблема, яка виникає під час перегонів, це монотонність дій. Перша половина дистанції проходить швидко: ти повний сил, ти знайомишся з самим маганням, колона учасників щільна і вони тебе немов би протягують по трасі. Однак приходить момент на другій половині дистанції: ти втомлений; маршрут вже не такий цікавий, бо завжди перед очами дорога та асфальт; колона рветься і ти вже індивідуально працюєш на себе і з кожним кілометром становиться все важче і важче, а коли ще починаються підйоми, то хочеться кинути все і сидіти на дорозі.

В Одесі є дуже хитра особистість маршрута, на самий кінець припадає каскад крутих підйомів і спусків, біля п'яти і коли ти ледве дотягуєш до фініша і потрапляєш на цей "сюрприз", то доводиться проходить його на морально-вольових.

Якою являється київська траса поки нам не відомо, тому краще готуватися до всього.

А загалом, треба підходити до змагань в хорошому настрої і всілякі труднощі не будуть робити вам погоди.

Фізична підготовка.

Звісно це питання чисто індвідуальне і кожен сам вирішує як йому краще готуватися. Однак кілька порад все ж таки висловимо. І так, якщо ви в середньому накатуєте до 20 км за катання і робите це раз у тиждень. То вам потрібно за два тижні до змагань почати накатувати по 20 км через день-два. Тим самим за два тижні ви накатаєте одну або дві дистанції змагань. Також важливо ці тренування робити без відпочинку і важливо! у своєму зручному темпі. Знаючи свій темп, ви комфортно доїдете до фінішу і не будете викашлювати свої легені, нирки та печінку. Також треба підібрати зручний одяг і взуття.

На самих змаганнях старт завжди буває швидкісним, всі намагаються просунутись вперед, неначе фініш через п'ять кілометрів і витративши багато свіжих сил у підсумку виснажуються далеко від фінішу і повзуть як равлики. Тому тримайтесь у межах своИсточник: dfghgh
Категория: Другое | Добавил: kossy (12.10.2015)
Просмотров: 89 | Рейтинг: 0.0/0
Copyright Велоклуб Українки © 2019
Хостинг від uCoz